Kdo jsme?


V naší nabídce najdete originální ručně vyráběné Symbol wrap náramky, kterými jsme se nechaly inspirovat od známé návrhářky Chan Luu. Nejprve jsme si je začaly vyrábět samy pro sebe, ale měly u našich přátel takový úspěch, že nás napadlo vytvořit si vlastní značku SYMBOL.

Wrap náramky sklízí celosvětový úspěch. V posledních letech doslova zaplavily módní časopisy a protože získaly podporu i těch prestižních, začaly je nosit celebrity zvučných jmen jako napřklad Jennifer Aniston, Sandra Bullock, Christina Aguilera, Britney Spears, Drew Barrymore, Janet Jackson… Mohly bychom pokračovat, je to téměř nekonečný výčet jmen. U nás si je velmi oblíbila například zpěvačka Dara Rolins nebo módní návrhářka Ivana Mentlová. SYMBOL wrap náramky jsou ručně vyráběny z kulaté kůže, originálního kovového knoflíku s vyrytým logem SYMBOL a z nejrůznějších druhů korálků (skleněných, broušených, minerálů, polodrahokamů). Mají velmi univerzální využití. Hodí se ke sportovnímu, elegantnímu i společenskému stylu a dají se nosit samostatně nebo je lze kombinovat. Velmi módní je také sladit náramek s hodinkami nebo s jinými druhy módních doplňků. V našem e-shopu chceme neustále zlepšovat a obměňovat nabídku a také kromě našich SYMBOL wrap náramků nabízet i jiné módní kousky.

U všech výrobků SYMBOL dbáme na dokonalé zpracování. Náramky jsou vyrobeny z kvalitní kůže, odolné dlouhé nitě bez navazování v délce až patnácti metrů, kvalitních broušených korálků (minerálů, polodrahokamů, českého broušeného skla, korálků Swarovski, japonského rokajlu) a zapomenout nesmíme ani na originální knoflík SYMBOL. Každý kus je originál, jehož výroba může trvat až několik hodin. Náramky a další módní doplňky značky SYMBOL vychází z původní idey světově známé návrhářky Chan Luu (www.chanluu.com).